English
Türkçe

Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı

info@demosfuar.com.tr+90 212 288 02 06

Ahşap’a şekil verenler kapı fuarında buluşuyor Kapı, Parke, Mutfak, Banyo üreticileri Ahşap işleme teknolojileri sizleri bekliyor

Kapı Sektöründen Door Fair 2017’ye Büyük İlgi…..

Demos Fuarcılık organizasyonunda gerçekleşen 11’nci Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı, 05-08 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde büyük ilgi gördü. Katılımcısına ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan, dünyanın en büyük kapı ticareti platformu olan Fuar, son günlerde ülkemizde güvenlik açıklarından kaynaklı yaşanan yangınların önüne geçilmesine katkı sağlayacak birçok alternatif sundu. Sektör profesyonelleri kadar son tüketicinin de ilgi gösterdiği Fuarı,yurt içinde 70 il’den gelen profesyonel  ziyaretçiler ve yurt dışından  54 ülkeden gelen uluslar arası  ziyaretçiler ilgi ile ziyaret etti. İç kapıdan, villa kapılarına, mutfaktan, banyoya, çelik kapıdan, otomatik kapıya ve kapı üretim makinalarına kadar geniş bir ürün profiline sahip olan fuar içinde ziyaretçiler bir çok yeniliğe, farklı model alternatifine ulaşma imkanı buldular. Ayrıca fuar bünyesinde düzenlenen etkinlikler ile farklı konulara dikkat çekerek bir ilke daha imza attı.

Yangın Güvenliğinde Kapıların Rolü Çok Büyük

İnsan hayatını ve kurumların devamlılığını sağlama anlamında kapı güvenliğinin çok önemli olduğunu söyleyen TÜYAK (Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı / Yangından Korunma Derneği) Başkanı Hikmet Akın; “Vakıf olarak güvenliğin önemli bir alt başlığı olan ‘Yangın Güvenliği’nin sorgulandığı her yerde var olmak istiyoruz. Özellikle yakın tarihlerde yaşadığımız acı örnekleri de düşündüğümüzde, ülkemiz adına bu anlamda yapılan çalışmalara çok ihtiyacımız olduğuna inanıyoruz. Bir yapının tasarımından başlayan, o yapı yaşadığı sürece yangın güvenliğinin hayati bir önceliğe sahip olduğu gerçeği kaçınılmaz. Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliğimizin ilgili maddelerinde kapı sözcüğüne tam 161 kere yer verildiğini düşündüğümüzde, bir binanın en önemli parçalarından olan kapının yangın güvenliğindeki rolü tartışılmaz” dedi

Kapının standartlara uygun üretilmiş olmasının yanı sıra, doğru yerde doğru konumlanmış olması, montajının standartlara uygun yapılmasının öneminin altını çizen Akın; “Son teknoloji ile üretilmiş ve yüksek güvenlikli bir yangın kapısının poliüretan köpük birleştirici madde ile montajının yapılması, temelde var olan bütün güvenlik unsurlarını tehlikeye atıyor. Kapının konumu kadar diğer uygulama süreçlerinin de güvenliğin olmazsa olmazı olduğunu belirtmek isterim. TÜYAK olarak bizim en hassas mesajımız; güvenliğin her aşamasında vazgeçilmez bütün olmasıdır. Bu çalışmaların daha güvenli kapılara ve yarınlara umut olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Kapı Çalıştayı 2017 Kapı Tarihinde Bir İlke KAPI Açtı…….

Demos Fuarcılık ve Orsiad Gazetesi işbirliğiyle düzenlenen Kapı Sektörü Çalıştayı 2017, sektörün önde gelen temsilcilerinin katılımıyla, 6 Ocak, 2017 tarihinde, 11.Kapı, Mutfak, Banyo ve Parke Fuarı İstanbul Fuar Merkezi Efes Salonu’nda gerçekleşti. Sektörde bir ilke imza atan organizasyon, büyümeye devam eden kapı sektörünün mevcut sorunlarının değerlendirildiği ve çözüm önerilerinin sunulduğu bir çalıştay olarak umut vaade den bir geleceğin kapılarını açmış oldu.Sektörün sorunlarına çözüm bulma amacıyla başlatılan toplantılar, başarılı organizasyonlara imza atmaya devam ederken, İFM’deki 11.Kapı, Mutfak, Banyo ve Parke Fuarı’nda düzenlenen Kapı Çalıştayı sektörün tarihinde bir ilk olması itibariyle dikkat çekti. Moderatörlüğünü Orsiad Gazetesi Yayın Sahibi Fikret Demir’in üstlendiği Kapı Sektörü Çalıştayı 2017, terör saldırılarıyla hayatlarını kaybeden şehitlerimize 1dk’lık saygı duruşuyla başladı. Çalıştayda yer alan konuşmacılar arasında; AGT Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz Satış Müdürü Bahri Keçeli, Kastamonu Entegre A.Ş. Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, Yıldız Entegre A.Ş. Satış Uzmanı Bayram Kaya, Arzen Kapı Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Erhan Uluçay, ORSİAD Derneği adına Necati Yılmaz ve Varol Makina adına Makine Mühendisi Ender Dirican olmak üzere sektörün önde gelen isimleri bulundu.

 

 

2016 YILI SONUÇ RAPORU

 

 146 firmanın katılımcı olarak yer aldığı, toplamda 19736 ziyaretçi , 2.248 yabancı ziyaretçinin 4 gün boyunca gezip ilgi gösterdiği 10.Uluslararası Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı; 14 – 17 Ocak 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde, sektörün şimdiye kadar ki en ilgi çekici fuarı olarak Demos Fuarcılık organizasyonuyla gerçekleştirildi. .

 

Detaylar İçin Tıklayınız...

 ÜCRETSİZ VIP DAVETİYE İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

KAPI FUARINA KATILIM İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

HABERLER

Omni Panik bardan büyük sponsorluk.

Koruncuk Vakfı adına,  Omni Panik Bar sponsorluğunda,  4 saat 36 dakika, yaklaşık 16C su sıcaklığında İspanya'dan Fas'a geçişini tamamlayan 4forBlue takımını gönülden tebrik ediyoruz

       

  

KAPI FUARINI NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

 Dünya'nın En Büyük Kapı Ticaret Platformu İstanbul'da

Geleceğin trendleri  son moda tasarımlar ve yeni üretim teknolojileri  KAPI  FUARI'nda  sizleri bekiyor.

Sektörünüzün  önderlerini   ve dünya markalarını buluşturan fuarda, firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yılın trendlerini canlı olarak görebilir, dokunabilir, alternatif seçenekler ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

KAPI FUARI'ında  Son moda kapı modellerinin yanı sıra Ağaç işleme  makinaları ve Mobilya yan sanayinin lider firmaları sizleri bekliyor olacak.

Yeni Kapı Üretim teknolojilerinin yanı sıra Ağaç işleme ve Mobilya sektöründeki  teknojik değişimi de yakalama fırsatı bulacaksınız.

Yerli-yabancı üreticiler ve tedarikçi firmaların sahipleri ile birebir görüşebilir, işbirliği yapabilirsiniz.

Kıtaları Buluşturan Şehir İstanbul

Dünya'nın en önemli transfer merkezlerinden biri olan İstanbul Asya ve Avrupa'nın birleşim noktasında İnsanlık tarihinin en eski şehirlerinden biridir.

İçinden deniz  geçen şehir  doğal ve tarihi güzelliklerinin yan sıra çok önemli bir ticaret ve sanayi merkezidir.

Geleceği  yakalamak  sektörünüzün nabzını tutmak için KAPI FUARI'nı bu büyük buluşmayı kaçırmayın.

 

 

BANNER DEĞİŞİMİ

Sitenize koymak istediğiniz banner'ı bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerine sağ tıklayınız, "Farklı Kaydet"i seçiniz ve orijinal haliyle GIF olarak kaydediniz. Daha sonra web sitenize GIF olarak yükleyiniz.

 

Banner'a vereceğiniz link: http://www.doorfair.com

 

180 x 121 px.
115 x120 px.

180 x 50 px.

250 x 69 px

 

Kapı Sektörü Çalıştayı 2017

PARKE ÇALIŞTAYI 2017

 

      

    

      

      

 

       

AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI ve KAPI ÜRETİM MAKİNALARI KAPI FUARINDA

 

2017 Fuarı

 

 

Foto Galeri

Katılımcı Listesi

 

 

content_add