English
Türkçe

Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı

info@demosfuar.com.tr+90 212 288 02 06

KAPI FUARI

12. Uluslararası Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İhtisas Fuarı

15.02.2018 - 18.02.2018

İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy – TürkiyeTelefon, Telefaks Hizmetleri

Katılımcı talep ettiği takdirde standına, ücret mukabilinde telefon ve/veya faks hattı çektirebilir. Bu hizmet santralin kapasitesi ile sınırlı olduğundan ilk başvuranların, talep tarih sıraları ile belirlenecektir. Telefon ve/veya faks hattı tesis ücreti ve görüşme bedelleri, DEMOS tarafından ayrıca hesaplanarak tahsil edilecektir.

Su ve Basınçlı Hava

Katılımcı su ve basınçlı hava talebini sözleşme ile birlikte belirtmelidir. Daha sonra bildirilecek talepler karşılanamaz ise DEMOS bu konuda herhangi bir sorumluluk almayacaktır. Su ve basınçlı hava hattı tesis ücreti ayrıca tahsil edilecektir.

Ekstra Stand Malzemeleri

Fuarda kullanılacak ekstra stand malzemeleri (tüm teşhir malzemesi ve ekipmanları, masa, sandalye, buzdolabı, kilitli bölme vb.) katılımcı firmalar tarafından temin edilebileceği gibi, Katılımcı El Kitabındaki FORM doldurularak DEMOS‘tan ücret mukabilinde de talep edilebilir. Ekstra stant malzemeleri fuar süresince Katılımcı’ya kiralanmış olup, fuar söküm aşamasında eksiksiz ve hasarsız olarak DEMOS‘a teslim edilmelidir.

İlave Elektrik Hizmetleri

DEMOS, katılımcı her standart standa, 1 priz, her 3 m2 için 100 watt bedelsiz enerji ile kullanım hakkı ve yine her 3 m2 için 1 spot vermeyi taahhüt eder. Bu sınırların aşımı durumunda, istekler bedel karşılığında gerçekleştirilecektir. Fuar organizasyonu 1 priz ile her 3 m2 ‘ye 100 watt bedelsiz enerji vermekle yükümlüdür. Aşımı durumunda harcanacak güç ve bağlantı, bedeli karşılığında verilecektir.

 

  • 1-3 kwa trifaze ve monofaze elektrik bağlantısı için 55-TL + KDV
  • 4-5 kwa trifaze elektrik bağlantısı 65-TL + KDV
  • 6-10 kwa trifaze elektrik bağlantısı için 75-TL + KDV
  • 11-20 kwa trifaze elektrik bağlantısı için 85-TL + KDV
  • 20 kwa ‘dan sonraki her 10 kwa ilave elektrik bağlantısı için 55-TL + KDV ücret katılımcı firmalardan alınacaktır.
Kafeterya

Fuar alanında görevlilerin ve ziyaretçilerin gereksinimlerini karşılamak için kafeterya mevcuttur. Kafeterya dışında fuar alanı içinde yiyecek ve içecek satılması yasaktır